Стрічка новин
На Сумщині викрили розкрадання державних нафтопродуктів: За даними досудового слідства, незаконну схему організувала група осіб із Роменського району області, у тому числі раніше судимі за аналогічні Пам’ять, яка завжди з нами: Із цих довоєнних, вицвілих від часу фото дивляться дорогі для мене люди – дідусь Григорій Максимович Никитенко та бабуся Євдокія У команді Сумщини «Дні Європи – 2021»: Активісти шкільного євро­­­­­клубу “Mayflower” Лебе­­дин­­ського закладу зага­льної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (координатор – вчитель  англійської мови Логвиненко Н.М.) З прийдешнім святом 8 Березня, дорогі жінки!: Весна. З її приходом оживає не лише природа, а й людська душа. Життя наповнюється новим змістом. Тоді й настрій піднімається, Лебединський район: вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку: 21 вересня о 02:48, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Мира в с. Олександр Борисенко: «Щоб успішно реалізувати себе в житті, потрібне міцне здоров`я»: Віч-на-віч із Олександром Борисенком нашим земляком – математиком, членом-кореспондентом  Національної академії наук України, Заходи пожежної безпеки в побуті: Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, Руйнувати не можна берегти. Де ставимо кому?: Не встигли ще комунальники до­об­­­­­­лаш­­­ту­вати дитя­чо-спор­­тив­ний май­данчик у скве­рі Во­­їн­­­ської слави, як но­­во­вста­новлені еле­мен­­­­ти уже було пошкоджено: Все менше ветеранів серед нас : Все далі від нас лихоліття Другої світової. Цього року відзначаємо 75-ту річницю. На жаль, все менше залишається ветеранів, учасників, свідків Подробиці ДТП на трасі Суми-Лебедин: «Інформація про ДТП надійшла до служби порятунку “101” о 14:44 від працівників екстреної медичної допомоги. За попередніми даними зіштовхнулися два

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Гортаю підшивку газети за минулий рік. Ось серія цікавих матеріалів із історії нашого краю. А ось інтернет-міст, організований редакційним колективом із земляком, який зараз проживає в Чехії.

А це тематичні сторінки: жіноча, для молоді, «У родинному колі», «Четвергові посиденьки» із цікавою інформацією. А ось, на мій погляд, найголовніше – розповіді про людей Лебединщини, Сумщини, які чесно працюють, віддано кохають, створюють сім’ї, виховують дітей, йдуть на заслужений відпочинок і при цьому, незважаючи на життєві негаразди, тримаються за рахунок мізерної пенсії. Хіба можна все це обійти увагою?

Подумалось: раз це подобається читачам, то, можливо, зупинитися і продовжувати лише те, що «прижилося» на сторінках видання, а не вигадувати щось нове?

Але журналістика тому й називається творчою діяльністю, що не можна зупинятися на досягнутому, потрібно шукати нові теми, руб­рики для пуб­лі­кацій, проводити тематичні за­хо­ди, спільні ак­ції. До речі, сто­совно акцій. Як пам’ятаєте, до 30-річ­чя Неза­леж­ності України колектив редакції спільно із підприємствами, організаціями Сумщини провів таку акцію під назвою: «До 30-річчя Не­залежності України – 30 примірників газети «Будьмо разом». Приємно, що чимало керівників відгукнулися на цей захід. Найак­тив­ніших я хочу сьо­годні назвати. Це Андрій Кир’я­но­вич Киричен­ко (ПП «Надь»), Магомед Джамалович Галаєв (Обл­спожив­спілка), Микола Олексійович Штукін (ТОВ «ВорожбаЛатінвест»), Олександр Миколайович Огієнко (ТОВ «Укртранспневматика»), Євген Сергійович Кіріченко (ТОВ АФ «Лан»), Анатолій Васильович Онайко (СТОВ «Перемога»), Анатолій Григорович Троян (ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»). Спасибі вам за це. Дякуючи вам, ваші працівники читають тижневик «Будьмо разом» у четвертому кварталі цього року. Сподіваємось, що наша співпраця знайде продовження і в подальшому, в тому числі й з іншими колективами. Наприклад, зараз ми розпочинаємо дієве творче спілкування на сторінках тижневика із освітянами.

Над тим, як зробити газету цікавішою, сьогодні й працює редакційний колектив. Продумуємо, чим вас ще здивувати в майбутньому, чим порадувати, а, можливо, й допомогти. Адже наша газета не повчає, а вчить, не тисне своєю думкою, а запрошує до діалогу. Бо ми працюємо для вас і щиро хочемо, щоб наші стосунки, шановні читачі, міцніли, щоб у кінці напруженого робочого дня ви відкрили черговий свіжий номер тижневика «Будьмо разом» і обов’язково знайшли для себе щось цікаве, корисне. Нам буде це приємно. Значить, ще не всі «тусуються» у Facebook, Masseager, Telegram та в інших соцмережах (до речі, цим зловживають і деякі керівники державних і виконавчих структур, підміняючи цим живе спілкування із громадянами). Тому наш тираж значно виріс. Ви «прикипіли» серцем і душею до нашого видання. Спасибі вам за це. Обов’язково будемо розповідати про вас на сторінках тижневика. Тим більше, що сьогодні «Будьмо разом» передплачують і читають не лише на Лебединщині, а й у Сумах, населених пунктах Сумського, Шосткинського, Роменського та інших районів. Будьте впевнені, ми вас не підведемо. І будьмо разом у наступному році!

Із найкращими побажаннями

за дорученням трудового колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар