Стрічка новин
Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!: Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Ви, опора держави, здійснюєте важ­ливу місію – захищаєте рідну землю, її незалежність та Незвичне хобі двох сестричок: Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції : Графік прийому громадян керівництвом Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Увага: небезпечний вантаж: Із 28 червня 2021 р. до 12 липня на території обслуговування відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській Обростаємо сміттям: Добрий день, шановна редакціє газети «Будьмо разом»!  Хочу звернути вашу увагу на проблему сучасного суспільства - байдужість жителів м. Лебедина Таємниці запасників нашої історії: Якось нещодавно розговорилися ми (зрозуміло, що в телефонному режимі у зв’язку з карантинними заходами) про Героїв Радянського Союзу – уродженців 102: що трапилось? з 22 по 28 листопада 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 105 заяв та повідомлень громадян, Безпартійний дід: Було це в період становлення автобусного руху між районами та селами. До цього в села добиралися хто як міг: підводами, Електронні документи відтепер можна використовувати і в нас: Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облі­кової картки Збережемо хліб від вогню: Влітку актуальною стає проблема збереження врожаю від виникнення пожеж. У цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах –

Гортаю підшивку газети за минулий рік. Ось серія цікавих матеріалів із історії нашого краю. А ось інтернет-міст, організований редакційним колективом із земляком, який зараз проживає в Чехії.

А це тематичні сторінки: жіноча, для молоді, «У родинному колі», «Четвергові посиденьки» із цікавою інформацією. А ось, на мій погляд, найголовніше – розповіді про людей Лебединщини, Сумщини, які чесно працюють, віддано кохають, створюють сім’ї, виховують дітей, йдуть на заслужений відпочинок і при цьому, незважаючи на життєві негаразди, тримаються за рахунок мізерної пенсії. Хіба можна все це обійти увагою?

Подумалось: раз це подобається читачам, то, можливо, зупинитися і продовжувати лише те, що «прижилося» на сторінках видання, а не вигадувати щось нове?

Але журналістика тому й називається творчою діяльністю, що не можна зупинятися на досягнутому, потрібно шукати нові теми, руб­рики для пуб­лі­кацій, проводити тематичні за­хо­ди, спільні ак­ції. До речі, сто­совно акцій. Як пам’ятаєте, до 30-річ­чя Неза­леж­ності України колектив редакції спільно із підприємствами, організаціями Сумщини провів таку акцію під назвою: «До 30-річчя Не­залежності України – 30 примірників газети «Будьмо разом». Приємно, що чимало керівників відгукнулися на цей захід. Найак­тив­ніших я хочу сьо­годні назвати. Це Андрій Кир’я­но­вич Киричен­ко (ПП «Надь»), Магомед Джамалович Галаєв (Обл­спожив­спілка), Микола Олексійович Штукін (ТОВ «ВорожбаЛатінвест»), Олександр Миколайович Огієнко (ТОВ «Укртранспневматика»), Євген Сергійович Кіріченко (ТОВ АФ «Лан»), Анатолій Васильович Онайко (СТОВ «Перемога»), Анатолій Григорович Троян (ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»). Спасибі вам за це. Дякуючи вам, ваші працівники читають тижневик «Будьмо разом» у четвертому кварталі цього року. Сподіваємось, що наша співпраця знайде продовження і в подальшому, в тому числі й з іншими колективами. Наприклад, зараз ми розпочинаємо дієве творче спілкування на сторінках тижневика із освітянами.

Над тим, як зробити газету цікавішою, сьогодні й працює редакційний колектив. Продумуємо, чим вас ще здивувати в майбутньому, чим порадувати, а, можливо, й допомогти. Адже наша газета не повчає, а вчить, не тисне своєю думкою, а запрошує до діалогу. Бо ми працюємо для вас і щиро хочемо, щоб наші стосунки, шановні читачі, міцніли, щоб у кінці напруженого робочого дня ви відкрили черговий свіжий номер тижневика «Будьмо разом» і обов’язково знайшли для себе щось цікаве, корисне. Нам буде це приємно. Значить, ще не всі «тусуються» у Facebook, Masseager, Telegram та в інших соцмережах (до речі, цим зловживають і деякі керівники державних і виконавчих структур, підміняючи цим живе спілкування із громадянами). Тому наш тираж значно виріс. Ви «прикипіли» серцем і душею до нашого видання. Спасибі вам за це. Обов’язково будемо розповідати про вас на сторінках тижневика. Тим більше, що сьогодні «Будьмо разом» передплачують і читають не лише на Лебединщині, а й у Сумах, населених пунктах Сумського, Шосткинського, Роменського та інших районів. Будьте впевнені, ми вас не підведемо. І будьмо разом у наступному році!

Із найкращими побажаннями

за дорученням трудового колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

Додати коментар