Стрічка новин
З Днем народження, пане генерале: З Днем народження, пане генерале, або одкровення Владислава Бухарєва про власну долю, як дарунок від Бога. Владислав Бухарєв Витяг: Ціни на ринку на 1 вересня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120-150 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. Знешкоджено 2 боєприпаси: 16 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), Між нами, сусідами: Влітку вдома справ багато. - Гришо, – гукнула Варвара Павлівна до чоловіка. – Піди на город і копни декілька кущів картоплі. Відлетіли літа, змінились епохи, але пам’ять нетлінна про героїв війни: 9 травня… Знову і знову календар невблаганно нагадує нам, що ось уже 76 років ми живемо пам’яттю про Другу світову Служба «101» інформує: Скажемо пожежам – Ні!: Настав період холодів, тож усе частіше доводиться нагрівати своє помешкання. Однак потрібно робити це безпечно і зважати на застереження. Як Лебедин прожив останній тиждень : Тиждень перевірок Держпродспоживслужби; комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; зустріч міського голови із журналістами; дезінфекція території міста; До уваги громадян!: У зв’язку зі святкуванням Дня Конституції України, відділи державної реєстрації актів цивільного стану Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини будуть працювати за Один день із життя Василя Єрмолайовича: З Василем ­Єр­мо­ла­йовичем Шилом ми поруч пропрацювали у Маловисторопському коледжі понад тридцять п’ять років. До навчального закладу він прийшов 

Наближається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Всі ми молитовно приходимо до Божої Матері, коли просимо за рідних, діточок, близьких та за мир у наших серцях і нашій країні.

Кожен Православний храм є домом Божим та домом Цариці Небесної. Так, і в нашому місті є храм, названий на честь Покрови Пресвятої Богородиці, в якому ми особливо відчуваємо близькість та присутність нашої Матінки. Тож запрошуємо всіх разом 14 жовтня о 8 год. помолитися до неї та попросити молитовного заступничества перед Богом, а також подякувати за любов до роду людського. Повідомляємо, що на честь 5-ї річниці освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці 17 жовтня Божественну Літургію в храмі очолить Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій. Він прибуде, щоб привітати настоятеля о. Васілія і прихожан з таким великим для всіх нас святом. Зустріч Владики о 9 год. у храмі Покрова Пресвятої Богородиці. Давайте всі разом в цей день принесемо молитви до нашої Цариці Небесної і попросимо у неї, щоб любов, мир і радість наповнили наші серця.

Додати коментар