Стрічка новин
Ціни на ринку на 19 сiчня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. «Дякуємо, що пам’ятаєте»: Такі перші слова у телефонній розмові сказала на адресу нашої редакції донька льотчика, підполковника Бориса Васильовича Ушакова. Розповідь про цю За фейк - до відповідальності: Інтернет та соціальні мережі в умовах карантину стали для українців одним з основних джерел отримання інформації про коронавірус. В умовах Висловлюємо співчуття родині військовослужбовця ЗСУ, нашого земляка, Максима Стеблянка: Сьогодні, 6 квітня, близько 9:30 під час виконання бойового завдання в захисті суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення 102: що трапилось? з 26 по 30 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень Микола ШТУКІН: «Моє незмінне кредо: пообіцяв - зроби»: Село Ворожба, що на Лебединщині, можна назвати невеличким оазисом Європи. Люди, які працюють і живуть там, це відчувають на собі Шановні жителі 162-го виборчого округу!: 21 листопада ми відзна­чаємо День Гідності та Свободи України на знак вшанування пат­ріотизму та муж­ності грома­дян, які стали на захист Обережно, гриби!: Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й …Коли щастя входить в дім: У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних У Лебедині пенсіонеру виписали штраф за спалювання листя: Здійснюючи патрулювання міста Лебедин, група реагування поліції охорони помітила, що у вечірній час на території одного з міських підприємств по

Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 осіб,  померли - 44 особи.

 В тому числі хворих дітей від 0 до 17 років з початку пандемії   зареєстровано 89 осіб, з них одужали - 82 дітей. 

Чергова хвиля  COVID-19  прийшла  знову на Лебединщину.      

На жаль  все більше хворих звертаються за медичною допомогою. За вересень по Лебединській  ОТГ зареєстровано  96 хворих на COVID-19, в тому числі 22 – за 29 вересня.  А  вже за 02 жовтня по ОТГ  зареєстровано 30 хворих  на  коронавірусну хворобу.  По Україні  в цей же день  зареєстровано 11809 випадків  COVID-19,  в тому числі 1104 дитини  та 235 медичних працівників.  Госпіталізовано  було  за добу 2692 особи,  смертельних випадків зареєстровано 203.

Наскільки ця хвиля буде потужною - залежатиме від сумлінного дотримання громадянами протиепідемічних  заходів. Наразі  штамп «Дельта»  вражає людей  молодого  та середнього віку, абсолютно здорових, без супутньої патології, які мають  тяжкий перебіг  короно вірусної  хвороби.   В поточному році у 10 разів більше госпіталізацій дітей, ніж під час пандемії  минулого року.  Штам «Дельта» може  викликати симптоми хвороби  (діарею та блювоту)  вже  у перший день після зараження.   

Саме від нашої  свідомості та відповідальності, від наших вчинків  в період пандемії  залежить здоров’я  і  життя інших  людей.  Дотримуйтесь карантинних обмежень,  дистанції при спілкуванні, вакцинуйтесь та носіть маски, ретельно  дотримуйтесь протиепідемічних правил і збережіть своє здоров’я. Ще раз  наголошую, що тільки  вакцинація є єдиним способом врятуватись від  важкого перебігу коронавірусної хвороби, госпіталізації та навіть смерті.    Будьте  здорові!

 

Завідуючий  Лебединським  відділенням

ДУ « Сумський  обласний  центр контролю                

і профілактики  хвороб МОЗ України» 

Василь  БРАГА.  

Додати коментар