Стрічка новин
102: що трапилось? з 6 по 12 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 168 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили Зверніть увагу! Терміново!!!: Диверсійні групи займаються розповсюдженням на підконтрольній території цінних речей, технічних гаджетів замінованих! Не чипати та терміново повідомляти про такі факти!!!! Прохання І спорт, і відпочинок: Молодість – прекрасна пора. Коли будь-яка справа по плечу, а слова не розходяться із ділом. Так, юнаки із с.Межиріч не Лебединських освітян зустрічала Чернігівщина: Другого жовтня, із самого ранку і протягом усього дня, сонце аж сміється. Здається, сама природа раділа нашому професійному святу – Росіяни знову розпочали обстріли Сумщини. Постраждала Велика Писарівка: Кілька годин тому відбулися обстріли деяких прикордонних населених пунктів Сумської області з артилерії чи з мінометів. Були скинуті 120-мм міни, Ціни на ринку на 9 березня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Демографічна  статистика: У Лебедині та районі протя­гом листопада зареєс­т­ро­­­­ва­но 5 шлюбів. У Лебедині та районі у листопаді не зареєстровано жодного розлучення. Шановні працівники та ветерани ТОВ «Укртранспневматика»!: Сердечно вітаємо вас із професійним святом –  Днем машинобудівника! Для настрою: Ситуація у сфері ЖКГ на Сумщині: За повідомленням Сумської обласної військової адміністрації в Охтирці повністю зруйнована ТЕЦ та електропідстанція, теплоносій по місту відсутній. Водопостачання, водовідведення та

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 осіб,  померли - 44 особи.

 В тому числі хворих дітей від 0 до 17 років з початку пандемії   зареєстровано 89 осіб, з них одужали - 82 дітей. 

Чергова хвиля  COVID-19  прийшла  знову на Лебединщину.      

На жаль  все більше хворих звертаються за медичною допомогою. За вересень по Лебединській  ОТГ зареєстровано  96 хворих на COVID-19, в тому числі 22 – за 29 вересня.  А  вже за 02 жовтня по ОТГ  зареєстровано 30 хворих  на  коронавірусну хворобу.  По Україні  в цей же день  зареєстровано 11809 випадків  COVID-19,  в тому числі 1104 дитини  та 235 медичних працівників.  Госпіталізовано  було  за добу 2692 особи,  смертельних випадків зареєстровано 203.

Наскільки ця хвиля буде потужною - залежатиме від сумлінного дотримання громадянами протиепідемічних  заходів. Наразі  штамп «Дельта»  вражає людей  молодого  та середнього віку, абсолютно здорових, без супутньої патології, які мають  тяжкий перебіг  короно вірусної  хвороби.   В поточному році у 10 разів більше госпіталізацій дітей, ніж під час пандемії  минулого року.  Штам «Дельта» може  викликати симптоми хвороби  (діарею та блювоту)  вже  у перший день після зараження.   

Саме від нашої  свідомості та відповідальності, від наших вчинків  в період пандемії  залежить здоров’я  і  життя інших  людей.  Дотримуйтесь карантинних обмежень,  дистанції при спілкуванні, вакцинуйтесь та носіть маски, ретельно  дотримуйтесь протиепідемічних правил і збережіть своє здоров’я. Ще раз  наголошую, що тільки  вакцинація є єдиним способом врятуватись від  важкого перебігу коронавірусної хвороби, госпіталізації та навіть смерті.    Будьте  здорові!

 

Завідуючий  Лебединським  відділенням

ДУ « Сумський  обласний  центр контролю                

і профілактики  хвороб МОЗ України» 

Василь  БРАГА.  Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар