Стрічка новин
Одні прибирають, інші – смітять: Ця купа сміття сфотографована по вул.Будильській (неподалік колишньої ФПФ), біля дороги. Раніше там стояв бак, куди зносили сміття мешканці цієї 102: що трапилось? з 13 по 19 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 127 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції : Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції 12.03 – 04.04.2020 року На Сумщині розпочинаються багатоетапні антитерористичні навчання: Тренування проходитимуть з 16 квітня до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на Три донечки – три сонечка: Зараз сучасні сім’ї мають по одній-дві дитини. Троє й більше дітей – це надзвичайна рідкість і водночас радість. Олександр та 102: що трапилось? з 7 по 13 грудня  2020 р.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 100 заяв та повідомлень громадян, із них 6 на момент реєстрації містили Зеленський звільнив 7 голів райдержадміністрацій на Сумщині : 21 квітня, Президент України Володимир Зеленський підписав низку кадрових розпоряджень, зокрема про звільнення деяких очільників районів Сумської області. Губернатор Грищенко відстояв на державному рівні інтереси жителів Лебединщини: Підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою підтримав входження Лебединщини до Сумського району. На конкурс: Ось таку п’ятикілограмову щуку  в кінці жовтня спіймав спінінгом наш земляк, затятий рибалка Олександр Стеблянко на одному із ставків Київщини. Прагне бути першою: Чарівної осінньої пори щороку сту­дентство нашої краї­ни відзначає своє свято. День студента – свято молодості, краси, свято енер­гій­них, завзятих,

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Учительська праця – це покликання, в якому гармонійно знайшли втілення мудрість і добро, людяність і жертовність, творчість та ерудиція, духовність і материнське тепло.

Прийміть найтепліші слова вдячності за високе служіння обраній справі, за професіоналізм і витримку, терпіння і невтомний пошук, самовідданість і щедрість душі, за наполегливу і натхненну роботу! Впевнений, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля процвітання рідного краю та утвердження могутньої, духовно багатої України!

Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, домашнього затишку і родинного благополуччя, світлої учительської долі, вдячних і працелюбних учнів, людської шани і поваги, невичерпної наснаги та незгасимої енергії, нових здобутків та педагогічних звершень!

З глибокою повагою,

Микола Задорожній, народний депутат України.

 

 

 

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Низький уклін вам, дорогі осві­тяни, за вашу невтомну працю, доб­росовісне служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.         

З повагою Руслан СІРЕНКО,                                                      

голова Сумської районної державної адміністрації.

 

 

Шановні педагоги, вчителі, викладачі!

Дозвольте від депутатського корпусу та від себе особисто привітати всіх працівників педагогічної ниви з чудовим святом – з Днем працівників освіти!

Учительська праця нелегка й відповідальна, адже саме педагоги щодня своїм наставницьким словом, своїми порадами й ученнями, закладають фундамент, стають провідниками у світ науки і пізнання. Недарма учителів часто називають другими батьками, оскільки саме ви віддаєте частинку своєї душі не лише власним дітям, а й своїм учням.

Нехай обраний вами професійний шлях приносить вам задоволення та радість, а зерна вашої праці проростають у ваших учнях щирою вдячністю та повагою.

Щиро бажаю вам міцного здо­ров’я, оптимізму, посмішок, неви­черпної енергії, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання майбутніх поколінь.

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.

Додати коментар