Стрічка новин
Правоохоронці розкрили ряд крадіжок: Діяли зловмисники у Сумському, Охтирському, Лебединському, Недригайлівському та Краснопільському районах. Цікавили злодіїв ювелірні прикраси, інструменти, Збережемо врожай від втрат!: У хліборобів району настає відповідальна пора – збирання врожаю. Серед безлічі проблем найголовніше завдання  – збереження зібраного врожаю. З 1 липня 2020 року допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами: Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. На Сумщині за підозрою у вчиненні розбійного нападу поліція затримала двох юнаків: Подія сталася в Лебедині. Як з‘ясували правоохоронці, зловмисники, загрожуючи пенсіонеру сокирою, спочатку вимагали грошей. Практика – це серйозно!: Суспільство завжди потребувало висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. На сьогоднішній день ця потреба не зникла, а навіть навпаки – зросла. Олександр Борисенко: «Щоб успішно реалізувати себе в житті, потрібне міцне здоров`я»: Віч-на-віч із Олександром Борисенком нашим земляком – математиком, членом-кореспондентом  Національної академії наук України, Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина: – Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є, Станом на 27 вересня 2020 року на Сумщині 3672 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 123 осіб (Суми - 65, Шостка - 6, Конотоп - 18, Глухів - 1, Крадію планшета - законне покарання: Лебединським відділом Ро­мен­ської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному Провели чемпіонат України віртуально: Попри те, що в світі карантин, це не привід відмовлятися від активного життя. Це й довела Всеукраїнська федерація кіокушинкай карате.22

Вересень, що вже добіг свого календарного фіналу, для нас є лише початком повноцінного життя: можливо, світ нарешті оговтається від ковідного стилю існування,

і ми знову зможемо, як у старі добрі часи, відчувати радість живого спілкування, зустрічати людей, які нас надихають, і наживо обмінюватися з ними думками та енергією. І як чудово було б, наприклад, у День працівників освіти, привітати вчителів особисто.

Особливі слова подяки говоримо сьогодні вчительці, якій вдавалося і в час карантину не призупиняти активну навчальну і громадську діяльність. Це Наталія Миколаївна Логвиненко, яка викладає  англійську мову в Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Вона має вже не одне покоління вдячних випускників, серед яких і я. Згадуючи усі ті події, які вона організовувала для нас, завжди ставлю риторичне питання про те, звідки в неї береться стільки натхнення віддавати всю себе на користь інших.

Перш за все, звичайно, Наталія Миколаївна турбувалася про нашу реалізацію в світі англійської мови. Ми постійно брали участь у різних всеукраїнських конкурсах, таких як «Гринвіч» та «Puzzle», готувалися до відбору на програму обміну з США «FLEX», і є учні, які проживали та навчалися за кордоном, а також  перемагали в обласному конкурсі перекладачів та інших. Усіх можливостей, які віднайшла для нас Наталія Миколаївна, не перерахувати. Вона також ефективно координує шкільний євроклуб ”Mayflower”, у рамках роботи якого ми постійно зустрічалися з колегами з інших євроклубів та їздили до м. Суми на заходи з нагоди  Днів Європи. Окрім того, Наталія Миколаївна щорічно готує переможців олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН міського та обласного рівнів, серед яких і дві мої однокласниці.

Та все ж вчительку цікавить життя учнів не лише в рамках її предмета. Вона часто організовувала наше дозвілля і, наприклад, влаштовувала спільні екскурсії до Києва, Харкова, Полтави, Батурина тощо. Так само допомагає школярам побачити рідну Україну Наталія Миколаївна й сьогодні: за цим можна прослідкувати у Фейсбуці, який вона як справжня сучасна педагогиня та активна громадська діячка постійно поповнює новими дописами. З нещодавніх новин, які приємно здивували мене і викликали почуття гордості, приїзд до Лебедина волонтера із Нідерландів Йоші Каміля на запрошення Наталії Миколаївни і за співпрацею з Центром Європейських ініціатив. Як бачимо, розширення фізичних і світоглядних кордонів у дії!

Для мене та десятків випускників Наталія Миколаївна назавжди залишиться прикладом соціально-правильної, вражаючої небайдужості; широти душі, в якій знаходиться місце для допомоги і своїм учням, і рідному місту. Вона має дивовижне джерело щирої любові до рідної місцевості і до людей, які тут живуть; а найголовніше – любові, яка виражається реальними справами. Тож бажаємо Наталії Миколаївні наснаги у праці та нових звершень, звертаючись до неї не в Зумі чи телефоном, а на сторінках газети «Будьмо разом».

Дякуємо Вам, вчителько, за серце, віддане дітям, за  Ваші добрі справи!

З повагою, Анастасія Таранченко,

випускниця ЛЗЗCО І-ІІІ ст.№1 2018 року,

студентка Сумського держуніверситету.

Додати коментар