Стрічка новин
Шановні працівники редакції газети «Будьмо разом»! : Щиро і сердечно вітаємо вас із 22-річ­чям виходу першого номера вашої газети. Газета – чернетка історії, сказав хтось із відомих. З 1 липня 2020 року допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами: Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. Ми – маленькі козачата: Для українців свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України – свята, які сим­во­лізують зв’язок поколінь і Звернення до мешканців що­до заборони спалювання листя і сухої трави: Весною у нас прийнято спалювати опале листя та сміття. В цей час повітря в населених пунктах стає важким і гірким, Охоронна сигналізація убезпечила медичний заклад від злодія: Охоронна сигналізація та камери відеоспостереження звели нанівець спроби 20-річного чоловіка таємно проникнути до законсервованого Міжнародні перемоги “Веселки”: Нещодавно зразковий хореографічний колектив «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти (керівники Тетяна та Валентин Литовченки) взяв участь у міжнародних 102: що трапилось? з 6 по 12 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, Шановні громадяни!: Наразі на території Лебединщини триває операція «МАК». Мета її – виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, Свято оновлення та сподівань: У святково прибраній малій актовій залі при МЦКД зібралася вся родина любительського об’єднання «Надвечір`я» на творче Це страшне слово: суїцид: Друзі! Сьогодні ми пропонуємо діалог про проблеми молоді. Чим ми цікавимося? Що нас хвилює? Це наші запитання та відповіді на

Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, щоб обговорити сьогодення. Цих жінок пов’язували довгі роки спільної праці та різні життєві долі.

У 70-80 роках минулого сторіччя на Лебединський завод поршневих кілець приходило влаштовуватися на роботу багато молоді. Хтось ставав до верстата, хтось освоював роботу лаборанта, приходили бухгалтери, нормувальники, кухарі, а потім і техніки, інженери.

Медичний кабінет також чекав на молодого фельдшера, який міг би прийти в разі потреби на допомогу ливарникам, зварювальникам, токарям.

Колектив інженерно-технічних працівників, службовців теж був чималий. Трудове життя на підприємстві кипіло, сімейне – теж. Прийшовши сюди зовсім молодими, дівчата згодом ставали дружинами, а потім на свята вже приводили на рідне підприємство своїх діточок за подарунками.

Час минав швидко, і ось уже колись зовсім юні дівчата стали майстрами своєї справи, якій і присвятили все життя.

Нещодавно на організовану зустріч праців­ників колишнього Лебединського ЗПК прийшло 19 жінок. У більшості з них 30, 35, 40 років трудового стажу – і лише один запис у трудовій книжці.

Зустріч стала для всіх хвилюючою: розмовам та спогадам не було кінця.

Жінок прийшов привітати один із колишніх керівників ЛЗПК Микола Григорович Горбась. Його прихід зробив зустріч ще святковішою.

До сутінок тривало дійство. А потім кожна з нас із приємними враженнями від зустрічі пішла додому, до своєї оселі, до своєї сім’ї.

І про що думали в цей час, можемо тільки здогадуватися…

До речі, мої колишні колеги щиро вітають колишніх трудівників заводу з Днем машинобудівника, яке ми відзначали нещодавно. Будьте здорові і Божого благословення вам і вашим рідним!

Ольга ДЕЙКУН, м.Лебедин.

Члени колективу Лебединського заводу поршневих кілець на святкуванні у лісопарку, 1951-ий рік. (директор С.В. Семенченко).

 

Нещодавня зустріч працівників колишнього підприємства. У центрі – директор М.Г.Горбась.

Додати коментар