Стрічка новин
Чесноти Валентини Сироти: В історії Маловисторопського коледжу ніколи не було дефіциту педагогічних кад­рів, тут постійно тривав відбір фахівців  з тих,хто бажав працю­вати Лебедин – місто, яке вразило литовців: До лютого невелика кількість жителів Литви знали про м. Лебедин, що на Сумщині. Та одна подія повністю змінила Трощили, руйнували, вивозили…: Вдатися до роздумів на цю тему і взятися за написання матеріалу підштовхнув візит на батьківську дачу. Відшкодування збитків за пошкоджений автомобіль, внаслідок невідповідності стану автомобільної дороги вимогам безпеки руху: Незадовільний стан українських доріг вже давно не дивує водіїв. З року в рік автовласники змушені витрачати додаткові кошти на відновлення На територію Сумщини залетів російський вертоліт: Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив про надзвичайну подію в Сумській області – о 14:05 16 березня у повітряний простір України залетів 102: що трапилось? - з 5 по 11 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 123 заяви та повідомлення громадян, Лебединщина: сторінки історії: Пропонуємо увазі наших читачів цікавий мате­ріал із книги відомого українського письменника Григорія Квітки-Основ’яненка «Харьков и уездные города» про наше славне Згадаймо ще одного льотчика-штурмана: Зі сторінок тижневика «Будьмо разом», котрого я передплачую й із задоволенням читаю, дізналася про долі льотчиків, які загинули за тих Доля в кожного своя: -Як у тебе донька швидко виросла! Готуйся зятя до хати приймати, у вас місця на всіх вистачить, – якось довелося Піротехніки ДСНС знешкодили боєприпаси, на які натрапили грибники: 24 листопада  групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування  Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), було проведено роботи

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

А насправді він наш земляк – Борис Петрович Грушко, 1927 року народження. На жаль, чоловік уже відійшов у засвіти. Але ж рідні зберегли пам’ять про свого батька, свекра, дідуся і бережуть до сьогоднішнього дня.

Борис Петрович залишив добрий слід на землі для своїх нащадків. Його життєвий шлях був насичений невтомною працею на різних підприємствах Лебедина, зокрема на торфопідприємстві, а найдовше – на заводі верстатних вузлів. Останній розташовувався на вул. Боднівка. Тут Борис Петрович спочатку був призначений на посаду товарознавця, потім – старшого товарознавця по забезпеченню. А трохи менше, ніж через рік, йому доручили виконувати обов’язки інженера по комплектуванню й кооперуванню. Зарекомендував себе як кваліфікований і знаючий спеціаліст, тому й перевели його на посаду інженера з цього ж напрямку. Перед виходом на пенсію трудився й на інших посадах підприємства.

Вочевидь, лебединці вже пошанного віку або їхні нащадки, котрі трудилися на заводі (була добра традиція трудових династій), зберігають у пам’яті ім’я й образ цього чоловіка, хоча й минуло чимало років з того часу. Та не тільки лебединці, а й бишкінці. Адже в далекому 1955 році молодого чоловіка, який пройшов п’ятирічний армійський гарт під час строкової служби на Балтійському флоті, райком партії призначив головою виконкому Бишкінської сільської ради. Нелегкий то був час, але голова вмів організувати сільчан на добрі справи, давати лад на території сіл, що входили до складу ради, аби вони розвивалися, розбудовувалися, розквітали, аби сільчанам із кожним роком краще жилося.

Пам’ятає цього чоловіка й директор колишнього Лебединського заводу продтоварів Борис Іванович Омельченко. Він пригадує, як його батько Іван Михайлович, який на той час працював головою колгоспу в с. Ревки, дружив із Борисом Петровичем, як разом вирішували нагальні проблеми і села, і його жителів.

Пам’ять… Ще при народженні природа обдарувала нею людину. Це психологічний процес, котрий полягає в закріпленні, збереженні, наступному відтворенні минулого, дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини. Отож, пам’ятайте все, що пов’язано з вашою родиною, вашою життєдіяльністю!

Фото із сімейного архіву

Надії Іванівни Грушко,

невістки Б.П. Грушка із м. Лебедина.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар