Стрічка новин
На Сумщині більше 300 роботодавців отримують виплати з часткового безробіття під час карантину: Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «На сьогодні в Сумській області більше тисячі роботодавців Станом 1 жовтня 2020 року на Сумщині 4435 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 212 осіб (Суми - 153, Шостка - 7, Конотоп - 1, Ромни Шановні жителі лебединської ОТГ!: Вітаю вас із святом Великодня! Бажаю на щодень Божої допомоги, міцності духу, сердечного тепла, пасхальної радості, посмішок, добрих облич, близьким У Лебедині під час пожежі згорів чоловік: 2 жовтня о 09:14 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Зарудка в м. Шановні ветерани! Шановні жителі Сумського району!: Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі У Лебединській лікарні розгорнули додаткові “ковідні” ліжка: 16 додаткових місць для хворих на коронавірус розгорнули у інфекційному відділенні Лебединської центральної районної лікарні. 27 травня розпочав роботу Психо­логічний лекторій, що проводитиметься щомісяця: Перше заняття було присвячене темі «Психолог і я». Волонтер – психолог Тамара Мандрико ознайомила присутніх «феніксівців» із основними поняттями психології Шановні жителі Сумського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці Конституції України!: 28 червня Україна відзначатиме 25-ту річницю Кон­сти­туції, головного документа держави, який закріп­лює правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Віват, професіонали!: Вже 26 років поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про Допомога по частковому безробіттю на період карантину: Така допомога надається суб’єктам малого та середнього підприємництва (від 1 до 250 найманих осіб). Допомога надається якщо у роботодавця виникло

В останню неділю вересня вся когорта працівників закладів дошкільної освіти відзначає Всеукраїнський День дошкілля.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, а заклад дошкільної освіти недаремно вважають першою школою життя. Адже в цьому віці формується життєва компетентність малят, закладаються основи здорового  способу життя, виховується любов до природи, довкілля, родини, Батьківщини. І найголовнішою людиною для дошкільників є, звичайно, вихователь. Бути вихователем – високе покликання. Ця професія вимагає самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові до своєї справи, до дітей.

Такими відповідальними, креативними, високоосвіченими і є пе­дагоги нашого закладу. Ви­хователі Т.О.Калюжна, Л.О.Лисянська, Л.В.Кравченко, Н.С.Ри­мар, В.В.Гудим, В.М.Дрюхі­на, О.П.Пустова, Н.М.Бой­ко, Л.А.Маліка, Л.В.Попіль­нух, Т.М.Бурик, Н.В.Чунен­ко та спеціалісти закладу А.О.Тара­сенко, І.І.Бойко, Л.В.Безугла, А.Б.Зінченко, А.О.Пономаренко на високому професійному рівні взаємодіють із здобувачами освіти, забезпечуючи якість освітніх послуг  та рівний доступ до неї.

Започатковане з метою піднесення престижності професії вихователя, це свято допомагає психологічно зблизитися всім учасникам навчально-виховного процесу, об’єд­­нав­шись в одну велику родину під назвою ДОШКІЛЛЯ.

Користуючись нагодою, я щиро вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти, хто забезпечує безпечне і комфортне перебування дітей в садочку, хто долучився до справи виховання розумних і талановитих малят, до справи формування нового покоління  українців, та висловлюю подяку за вашу нелегку, але почесну місію.

Бажаю всім працівникам дошкілля міцного здо­ров’я, мирного неба. Нехай  ва­ше життя буде сповнене но­вих можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Група молодшого дошкільного віку №3 «Пролісок» разом з вихователем Тетяною КАЛЮЖНОЮ та музичним керівником Анною ТАРАСЕНКО.

 

Група старшого дошкільного віку №2 «Казка» разом з вихователем Лілією ЛИСЯНСЬКОЮ.

Лариса ХОРУНЖА,

завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

Додати коментар