Стрічка новин
Охтирка - місто-герой! Відсьогодні - офіційно: Для мене Охтирка - герой з перших днів війни. Перше місто на Сумщині, яке протягом п'яти днів жорстко вибивало ворога Дорозі Токарі-Межиріч бути!: На сьогоднішній день в державі працює програма «Велике будівництво», і дуже образливо стає пересічному жителю Лебедина, проходячи чи проїжджаючи містом, АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини, З Великоднем!: Дівчина з вогником: Сумський державний університет завжди пишається своїми студентами з активною життєвою позицією в суспільному житті, які представляють спільні ідеї та інтереси До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю: Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 р. № 166 «Деякі питання надання фінансової Агресивний вірус «Дельта» не щадить нікого: За минулий тиждень, з 25 по 31 жовтня 2021 р. включно, по Лебединській міській територіальній громаді зареєстровано 349 хворих на  Ще мінімум тиждень знадобиться російським військовим, аби підготуватися та розгорнути наступ на схід України: Такі дані наводить британська розвідка. Наразі на Донбасі знаходиться лише частина армії РФ. Це ті війська,які раніше були виведені з Едельвейс : Перебираючи у старій шухляді речі, син Олексій взяв дерев`яну з інкрустуванням  невелику круглу коробочку, відкрив її і побачив сріблясту квітку: Зустрічають чемно, проводжають з усмішкою: Ці милі, чарівні жіночки-продавчині завжди привітно і чемно зустрічають відвідувачів магазину «Покровський», що розташований на вулиці

«Це наша листоноша. Вона в нас найкраща», – з повагою відгукуються про Антоніну Черемнову мешканці дільниці, яку вона обслуговує в м.Лебедині.

Це вулиці Першогвардійська, Петропавлівська, Шевська, Спартака, Крилова та інші. Люди її завжди чекають, бо знають, що Антоніна Олексіївна не тільки принесе поштову кореспонденцію, пенсію, оформить передплату, а й обдарує добрим словом, привітною посмішкою. Своїх адресатів листоноша знає і по прізвищу, і в обличчя, орієнтується, хто які видання передплачує, і не забуває нагадати їм про початок передплати.

Така ж Антоніна Олексіївна і вдома – привітна, лагідна, щедра на добро для своєї  родини. Разом з чоловіком виростили двох доньок, мають п’ятьох онуків, яким теж дуже потрібна бабуся, її домашні смаколики. Ними вона дуже любить їх пригощати.

За професією Антоніна Черемнова – бухгалтер, працювала деякий час на цій посаді, і ось уже 18 років трудиться в колективі ЦВПЗ м.Лебедина, де її дуже поважають і 18 вересня радо вітатимуть з ювілейним днем народження.                                                              

 Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар