Стрічка новин
Не забуваймо про позитив: З приходом нової влади завжди покладаєш надії на молодих, перспективних, повних прогресивних ідей, готових до реалізації новітніх проєктів посадовців та Звернення депутатів Лебединської районної ради до Президента України: Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради щодо утворення та ліквідації районів. Козацькому роду – нема переводу!: Кружляє, жовкне листя, танцює свій остан­ній осінній танок на сірому небосхилі. І хоча весь світ, затамувавши подих, чекає такої важливої Скільки ніг у свині?: Ви коли-небудь кололи кабанця в своєму господарстві? Ні? Ага, кололи. Значить, ситуація вам знайома. Інформація про стан оперативної обстановки на території  Лебединської міської ради з 19 по 25 квітня 2021 року.: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 97 заяв та повідомлень Забутий герой: Все далі й далі в історію від­ходять події Другої світової війни. І чим швидше біжать роки, тим притуплюється пам’ять на­щадків. Ціни на ринку на 10 листопада 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-150 грн. Юність повернулася до нас: Школа для кожної людини – це той острівець добра, радості, надії, сподівань, який неможливо забути. Через 50 років покликав він Вогнеборці ліквідовували загоряння в житловому будинку: 12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с. Ціни на ринку на 31 березня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн.

«Це наша листоноша. Вона в нас найкраща», – з повагою відгукуються про Антоніну Черемнову мешканці дільниці, яку вона обслуговує в м.Лебедині.

Це вулиці Першогвардійська, Петропавлівська, Шевська, Спартака, Крилова та інші. Люди її завжди чекають, бо знають, що Антоніна Олексіївна не тільки принесе поштову кореспонденцію, пенсію, оформить передплату, а й обдарує добрим словом, привітною посмішкою. Своїх адресатів листоноша знає і по прізвищу, і в обличчя, орієнтується, хто які видання передплачує, і не забуває нагадати їм про початок передплати.

Така ж Антоніна Олексіївна і вдома – привітна, лагідна, щедра на добро для своєї  родини. Разом з чоловіком виростили двох доньок, мають п’ятьох онуків, яким теж дуже потрібна бабуся, її домашні смаколики. Ними вона дуже любить їх пригощати.

За професією Антоніна Черемнова – бухгалтер, працювала деякий час на цій посаді, і ось уже 18 років трудиться в колективі ЦВПЗ м.Лебедина, де її дуже поважають і 18 вересня радо вітатимуть з ювілейним днем народження.                                                              

 Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар