Стрічка новин
Станом на 16 вересня 2020 року на Сумщині 2640 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 87 осіб (Суми - 71, Шостка - 3, Конотоп - 5, Лебедин - 1, Він просто людяний: На жаль, настав той час, коли все частіше в душі поселяється зневіра в людях, коли вражають їхні черствість, грубість, байдужість. У Лебедині на продавчиню склали протокол за продаж сигарет неповнолітньому: Поліцейські сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції разом з співробітниками відділення поліції № 3 (м. Лебедин) у одному із На 15% збільшилась кількість онлайн платежів за доставку газу на Сумщині: Від початку карантину зберігається тенденція збільшення розрахунків за доставку газу онлайн. Проте протягом березня-квітня АТ «Сумигаз» отримало від банків ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ МОЄЇ РІДНОЇ СУМЩИНИ!: Ідуть роки, але  час непідвладний над пам’яттю народу – пам’яттю про пережите і вистраждане в роки  Другої світової війни! У Перший постріл і... останній: Перед відкриттям чергового мисливського сезону я абсолютно випадково потрапив на передсезонний інструктаж, який проводив зі своїми колегами голова мисливського Коли п’яному море по шию: В народі кажуть, що п’яному море по коліна. А я хочу розповісти, коли п’яному море може бути і по шию. Ветеран гема і сьогодні в строю: У ці красиві, погожі серпневі дні святкує своє 85-річчя Леонід Гема із села Ворожба Лебединського району. Михайло ЮХТА: «Моє рідне село зустрічає осінь»: Михайло Дмитрович родом із Пристайлового (до речі, на початку жовтня йому виповнилося 75 років). Відомий радіо­журналіст, пись­­менник, поет, гро­мадський діяч, Працював драматичний гурток: Як швидко летить час! Здається, ще зовсім недавно, а вже промайнуло майже 42 роки, як я навчалася у Василівській середній

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Нещодавно в селі Підопригори відбувся  вже традиційний  Все­український фестиваль KVARTAL FEST. Щороку  мешканці Сумщини, і не тільки, мають можливість безкоштовно насолодитися тут виступами відомих українських зірок,

доторкнутися до чудової атмосфери свята, відпочити та розважитися.

Колективи з різних куточків Сумщини цього року радували глядачів  своєю творчістю. Це і Суми, і Ромни, і Конотоп, і Охтирка. Всіх не перелічити.

Надзвичайно приємно, що народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з Заслуженим працівником освіти Тетяною Литовченко був також запрошений на фестиваль в якості артистів. А можливість виступити на професійній сцені, на такому масштабному фестивалі, який проходить на рідній лебединській землі  перед більш ніж сотнею тисяч глядачів, громадян нашої неньки-України – це  неабияка честь. І дуже добре, що є поціновувачі дитячої творчості, які помічають їх багатогранний талант і дають їм  можливість долучитися до закулісної атмосфери, мати змогу поспілкуватися з відомими артистами і отримати багатотисячні оплески, як нагороду за свій професіоналізм.

Адже «Веселка» – це не просто танцівники, це візитівка нашого міста. За понад 30 років існування колективу вони змогли прославити своє рідне місто не лише на всю Україну, а й далеко за її межами. І це  справді зразкові, виховані, трудолюбиві та цілеспрямовані  хлопці та дівчата. Своєю щоденною і наполегливою працею вони постійно доводять свою майстерність. І дуже приємно, коли наших дітей, які повертаються з-за кордону з найвищими нагородами, хвалять, дарують овації, запрошують на цікаві екскурсії тощо. Цим самим вони стимулюють їх викладатися ще більше, адже від них очікують лише найвищої майстерності.

Від імені батьків та вихованців «Веселки» на сторінках газети «Будьмо разом» висловлюємо слова щирої вдячності  Владиславу Вікторовичу Бухарєву та його доньці Юлії Бухарєвій за запрошення виступити разом на великій сцені та неодноразову матеріальну підтримку колективу. Нас, батьків, переповнює гордість за своїх талановитих дітей. Коли ми бачимо їх виступи на великих екранах, то за плечима виростають крила. І це справді велике щастя.

                                                           

  З повагою, батьки вихованців «Веселки».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар