Стрічка новин
Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній 102: що трапилось? з 19 по 25 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Ле­бедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 146 заяв та повідомлень громадян, Уривки Лебединських розмов: У маршрутці, яка курсує вул. Сумська. Розмова між пасажирами: – Скільки людей всадилося, невже не можна 15-ку пустити. СБУ викрила незаконну схему вирубки лісу: Служба безпеки України викрила на корупції посадовців одного з комунальних агролісгоспів Сумщини. Вони підозрюються у масштабній незаконній вирубці дерев лісового Сумщину залишили у червоній зоні: МОЗ оновило дані у зонах карантину. Станом на 21 квітня столиця та 12 областей залишаються “червоними”. Червоні: м. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Якість, перевірена часом: «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти Демографічна статистика: У Лебедині та районі протягом березня зареєстровано 10 шлюбів та 1 розлучення. У березні на Лебединщині зареєстровано 18 дітей. З Вітаємо з перемогою!: Пісня є першоосновою розвитку вокально-хорового жанру. Адже саме вокально-хорове мистецтво є найбільш масовим і найулюбленішим. Чи потрібні сучасній людині танці?: Анастасія, 13 років: – Звичайно, потрібні. Звісно, не всі стануть професіоналами. Але для власного всебічного розвитку – так. Засуджено за незаконну трансляцію: За матеріалами СБ України  засуджено жителя Середина-Буди, який незаконно поширював на території України контент російських пропагандистських телеканалів,

Нещодавно в селі Підопригори відбувся  вже традиційний  Все­український фестиваль KVARTAL FEST. Щороку  мешканці Сумщини, і не тільки, мають можливість безкоштовно насолодитися тут виступами відомих українських зірок,

доторкнутися до чудової атмосфери свята, відпочити та розважитися.

Колективи з різних куточків Сумщини цього року радували глядачів  своєю творчістю. Це і Суми, і Ромни, і Конотоп, і Охтирка. Всіх не перелічити.

Надзвичайно приємно, що народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з Заслуженим працівником освіти Тетяною Литовченко був також запрошений на фестиваль в якості артистів. А можливість виступити на професійній сцені, на такому масштабному фестивалі, який проходить на рідній лебединській землі  перед більш ніж сотнею тисяч глядачів, громадян нашої неньки-України – це  неабияка честь. І дуже добре, що є поціновувачі дитячої творчості, які помічають їх багатогранний талант і дають їм  можливість долучитися до закулісної атмосфери, мати змогу поспілкуватися з відомими артистами і отримати багатотисячні оплески, як нагороду за свій професіоналізм.

Адже «Веселка» – це не просто танцівники, це візитівка нашого міста. За понад 30 років існування колективу вони змогли прославити своє рідне місто не лише на всю Україну, а й далеко за її межами. І це  справді зразкові, виховані, трудолюбиві та цілеспрямовані  хлопці та дівчата. Своєю щоденною і наполегливою працею вони постійно доводять свою майстерність. І дуже приємно, коли наших дітей, які повертаються з-за кордону з найвищими нагородами, хвалять, дарують овації, запрошують на цікаві екскурсії тощо. Цим самим вони стимулюють їх викладатися ще більше, адже від них очікують лише найвищої майстерності.

Від імені батьків та вихованців «Веселки» на сторінках газети «Будьмо разом» висловлюємо слова щирої вдячності  Владиславу Вікторовичу Бухарєву та його доньці Юлії Бухарєвій за запрошення виступити разом на великій сцені та неодноразову матеріальну підтримку колективу. Нас, батьків, переповнює гордість за своїх талановитих дітей. Коли ми бачимо їх виступи на великих екранах, то за плечима виростають крила. І це справді велике щастя.

                                                           

  З повагою, батьки вихованців «Веселки».

Додати коментар