Стрічка новин
На лебединщині помітно прискорюється вакцинація від COVID-19: За повідомленнями національних засобів масової інформації, така динаміка спостерігається в усій Україні. Міністерство охорони здоров’я запевняє, що вакцини для цього Будинок відомого українського композитора – у смітті й чагарниках: У глибині двору, по вул. О.Чапаєва, 19 у Лебедині знаходиться руїна згорівшого ще у 2000-х роках одноповерхового дерев’яного будинку з Чарівна краса вишиванки: Нещодавно Україна відзначила чудове національне свято – День вишиванки.       Як відомо, вишиванка – це не просто красивий одяг, це оберіг нації, Відповідальність за порушення правил карантину: Законодавством встановлюється адміністративна та кримінальна відпові­дальність за порушення САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА Активна, наполеглива, старанна: Знайомтесь: це Ольга Мочалова, студентка КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж  імені А.С.Макаренка». Приїхала дівчина до Лебедина здобувати педагогічну освіту Валерій ЧАЛИЙ, директор ТОВ «Крук», депутат обласної ради: «Коли ти займаєшся тим, що приносить задоволення, то не помічаєш, як плине: – Валерію Григоровичу, Ви керів­ник досить солідного підприємства – ТОВ «Крук». Цікаво, а чому «Крук»? Сумщину залишили у червоній зоні: МОЗ оновило дані у зонах карантину. Станом на 21 квітня столиця та 12 областей залишаються “червоними”. Червоні: м. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Жінку обікрали в барі: Менше доби знадобилося дільничному офіцеру поліції, аби встановити особу зловмисника та повернути власниці викрадене майно. Навчання на карантині. Думки студентів: Новий навчальний рік теж, як і закінчення попереднього, продовжив для студентів «еру дистанційки». Такі зміни сколихнули всю Україну, та не Майстер-клас у ВПУ: Існують професії, які не втрачають своєї актуальності в усі часи. До таких можна віднести професію «кухар». Основною її перевагою є

На Сумщині у розпалі риболовний сезон. Любителів риболовлі – цікавого і популярного виду дозвілля – доволі часто можна побачити на водоймах області за своїм улюбленим заняттям.

Щоб риболовля була вдалою і лишила тільки приємні враження, слід неодмінно дотримуватися простих правил електробезпеки.

Пам’ятайте! Риболовля поблизу повітряних ліній електропередач може призвести до трагічних наслідків через небезпеку ураження струмом. Тому закликаємо рибалок не легковажити і обов’язково дотримуватися Правил охорони електричних мереж, які забороняють риболовлю в межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв.

Чому небезпечно рибалити поблизу ліній електропередачі? Власне, підвищена вологість поблизу водойм становить серйозну небезпеку для здоров’я і життя людини, адже ураження струмом можна отримати навіть при наближенні до дротів ліній електропередач, не кажучи вже про дотик до них.

Крім того, риболовна вудка є провідником струму. Її довжина може сягати 10 метрів, що перевищує відстань від землі до дротів ліній електропередач. У населеній місцевості нормована відстань від дротів повітряних ліній електропередач напругою 10 тисяч вольт до поверхні землі становить 7 метрів, і неуважний рибалка може з легкістю випадково «дотягнутися» вудкою до дрота ЛЕП і отримати смертельну травму.

Також небезпечно підіймати вудочку при переміщенні під лініями електропередач. Нагадаємо, минулоріч у селі Шпилівка Сумського району від ураження струмом загинув чоловік. З’ясувалося, що він прямував до водойми з піднятою вгору довгою вудкою, яка зачепила дріт лінії електропередач напругою 10 тисяч вольт. Струм пройшов по вудочці до постраждалого. При цьому енергетики перевірили саму лінію – всі габарити по її розміщенню в нормі, а причиною трагедії стало, на жаль, недотримання чоловіком правил електробезпеки.

Неприпустимо також рибалити під час грози. По-перше, вудочка може притягнути удар блискавки, а, по-друге, дріт ліній електропередач, обірваний шквальними поривами вітру, може вразити людину струмом навіть на відстані 8 метрів.

Сумський рибоохоронний патруль та АТ «Сумиобленерго» закликають дотримуватися правил електробезпеки під час риболовлі. Бережіть своє здоров’я і життя!

Додати коментар