Стрічка новин
Підопригори: Стан захворюваності на СОVID-19 : Станом на 18:00 26 жовтня поточного року по Лебедину зареєстровано 19 хворих на коронавірусну хворобу. Всього вже одужали 112 осіб, Ціни на ринку на 1 вересня 2020 року: М’ясо (1кг) – 120-150 грн. Сало (1кг) – 40-130 грн. Святкували у Михайлівці: 18 грудня у селі Михайлівка відбулось святкування Дня Святого Миколая та відкриття Новорічної ялинки. На заході були присутні: голова Лебединської У Лебедині скликають позачергову сесію, щоб достроково припинити повноваження «мера-безгосподарника»: Депутатський корпус Лебединської міськради подав колективну заяву на ім’я міського голови Олександра Бакликова з проханням скликати на 17 вересня позачергову Туберкульоз виліковний!: Зараз у світі є серйозна проблема COVID-19,але не потрібно забувати і про не менш небезпечне захворювання За фейк - до відповідальності: Інтернет та соціальні мережі в умовах карантину стали для українців одним з основних джерел отримання інформації про коронавірус. В умовах Дерева спиляли, гілки залишили: 12 июля – день святых Петра и Павла. Много лет, по сложившейся традиции, мы с мамой и сестрой ходим в Кубок – у «автомобiлiста»: В кінці лютого в спортивній залі Лебединського фахового медичного коледжу імені проф. М.І.Ситенка був проведений уже вдев’яте Кубок пам’яті Володимира Скільки ніг у свині?: Ви коли-небудь кололи кабанця в своєму господарстві? Ні? Ага, кололи. Значить, ситуація вам знайома.

Члени любительського клубу «Надвечір’я» при Лебединському МЦКД (керівник Світлана Костиріна) виконали зап­лановану літню культурну програму.

Бажаючі змогли подивитися виставу «Сватання на Гончарівці»  у виконанні артистів Сумського національного акаде­мічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, здійснили екскурсію на місцеву екоферму по вирощуванню равликів та скуштували страви  з них. Цікаву розповідь почули про це господарство від екскурсовода Олени Огієнко.

Незабутні враження залишилися в нас від святкування Дня міста. Лебедину виповнилося 367 років. З насолодою слухали виступи відомих в Україні та місцевих артистів. Всіх присутніх на святі пригощали борщем із м’яса равликів. Було дуже смачно!

Завершили свою культурну програму поїздкою на Сорочинський ярмарок. На території ярмарку були облаштовані чотири імпровізовані сцени для артистів. І з кожної з них звучала її Величність українська народна пісня, у якій переплелися радість і щастя, сльози і туга, кохання і найпотаємніші почуття. І ось на сцені з’являються персоніфіковані образи з Гоголівських творів, а по території ярмарку проходять гоголівські персонажі, які розважають екскурсантів.

Проходимо далі. Майстер-клас із бойового мистецтва із шаблями показує сім’я – батько та його сини. Спробували повторити це і дехто із запрошених. Ця сім’я показувала й інші ексцентричні номери (ходіння по битому склу, лежали на цвяхах). Відчуття, скажу прямо, не із приємних.

Наступна сцена. Тут українські вечорниці. Линуть пісні, які по­відали про парубка-відчайдуху і дівчину-красуню, тополю і калину, вишневий садочок і тиху річечку, високі гори і ліс дрімучий, а найбільше – про людську долю. Який у нас талановитий народ! Пісні змінювалися танцями, вокальні ансамблі прибули на ярма­рок із усіх кінців нашої неньки-­Укра­їни.

А навкруги – торгові ряди.Тут все кипить, вирує, одним словом – ярмарок. Великий вибір сувенірів. одягу, взуття, продуктів, солодощів. А ось ряд вантажних автомобілів, с/г машин для фермерських господарств. Радіє душа, що ці красені створені на наших заводах. Звичайно, все охопити поглядом неможливо, але ми отримали масу радісних, незабутніх вражень, зробили селфі на згадку, загальне фото.

Висловлюємо велику вдячність голові громадського об’єднання «Сила Землі» Сергію Семенченку та підприємцю Ігорю Шелегеді за надану спонсорську допомогу для здійснення цієї поїздки. У нас із ними відбулася цікава розмова про те, чим займається об’єднання «Сила Землі», про консультативну підтримку місцевих підприємців. Їх девіз у роботі: «Сила землі – сила людей».

Цю поїздку ми запам’ятаємо надовго, і враження отримали лише позитивні.

Ольга Паливода,

позаштатний автор тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар