Стрічка новин
АМК РЕМ-БУД оновлює дорогу на Лебединщині: Наразі працівники компанії «АМК РЕМ-БУД» здійснюють поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення на території Лебединщини, Сумська область: за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння господарчих споруд: 25 квітня о 13:19, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Садова в м. Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві жіночки: – Оце у нас у селі було храмове свято. Поз’їжджалися родичі до людей, а з ними діти. Бігають За честь, за долю, за українську волю…: Жовтень щедрий на добрий врожай та величні свята. 14 жовтня вся Україна відзначила три свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського Велика втрата: На 99-ому році пішов із земного життя Олександр Васильович  Кутковий, один із останніх лебединців-учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні. Була така Лебединська геологічна партія глибокого буріння: Повертаючись у далекі 60-ті роки минулого століття, лебединці старшого покоління, певно, пам’ятають, що у нашому місті заснували тоді таку організацію, …Коли щастя входить в дім: У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних Однією рукою дадуть, іншою – заберуть: Валя, доки сонце ще не піднялося високо, вийшла на город: потрібно ще пройтися по бур’янах. Поглянула на грядку з помідорами: ДистанцIйне навчання I ЗНО: як лебединські випускники готуються до іспитів?: Підготовка до зовнішнього неза­леж­ного оцінювання – справа ду­же важлива в житті кожного ви­пуск­ника, тому що від цього іспиту за­­лежить те, Варварство по-лебединські: ДП «Лебединський лісгосп» було зроблено в лісовому масиві шість зон відпочинку, але вони протрималися лише три тижні. Адже є серед

Лебедин відзначив 367-й День народження і День Незалежності України. На жителів міста та громади чекали різноманітні конкурси та розваги, майстер-класи та творчі виставки-продажу, театралізовані дійства та цікава концертна програма.

До загальноміських святкувань тра­диційно долучаються і бібліотечні заклади.

Про історичне минуле та сьогодення міста всі бажаючі могли дізнатися з літератури, представленої на книжково-ілюстративних виставках, що були оформлені в книгозбірнях Лебедина.

До Дня міста в бібліотеках громади пройшов ряд заходів краєзнавчого характеру: день краєзнавства «Вуличками рідного міста» (МБ №1),бібліографічний огляд літератури «Письменники нашого краю» (МБ №1), вулична промоакція «Містяни читають про місто» (МБ №1), краєзнавча година «Лебединщина: вчора, сьогодні, завтра» (МБ №2), бесіда «19 серпня – День визволення міста Лебедина» (МБ №3),  вікторина «Відкрий для себе рідне місто» (МБ №3), краєзнавча година «Краю мій лебединий» (Михайлівська СБФ), інформ-хвилинка «Історія нашого краю» (Маловисторопська СБФ).

У центральній міській бібліотеці відбувся історично-краєзнавчий квест «Мандри історією рідного краю»,присвячений Дню міста, мета якого сприяти поповненню історичного багажу дітей знаннями про рідний край, створення умов для розвитку пам’яті, мислення, творчого потенціалу. Захід носив розважально-пізнавальний характер.Учасниками квест-гри стали юні читачі книгозбірні, що поділилися на 2 команди: «Лебідь» та «Королева Лебедина».

Діти були в захваті від квесту: цікаві вип­робування,складні завдання, пошук ключів та головного скарбу – старовинної карти Лебедина.Було дуже весело та цікаво, а всі учасники гри отримали безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки.

Міська бібліотека №1 створила відео-презентацію «Лебедин учора, сьогодні, завтра», переглянувши яку (на ютуб-каналі бібліотеки), можна почути легенду про Лебедин, помилуватися пам’ятками міста та скверами, познайомитися з краєзнавчою літературою з фондів міських бібліотек.

Цікаві пізнавальні масові заходи підготували працівники бібілотек і до Дня Незалежності України. Це, зокрема, засідання літературного клубу «Творча хата» в читальній залі ЦМБ, зустріч у Боровенківській СБФ з місцевою поетесою Ніною Смітією тощо.

Світлана Дворницька,

завідувачка міської бібліотеки №1.

Додати коментар