Стрічка новин
Поліція викрила жительку Лебедина у скоєнні крадіжки: Правоохоронцям знадобилося буквально півгодини, аби не лише встановити особу злодійки, а й розшукати її за місцем проживання. Її життя – це учні, зошити та недоспані ночі: Такими словами можна розпочати розповідь про директора Лебединської ЗОШ I-II ступенів №4 Олену Дубовик. Вона успішно поєднує досвід управління Син попрохав: «Поїхали до «Лебедя»: Меморіал слави «Лебедина пісня» в Лебедині є воістину святим місцем. Він споруджений на честь лебединців і жителів Лебединщини, які полягли Едельвейс : Перебираючи у старій шухляді речі, син Олексій взяв дерев`яну з інкрустуванням  невелику круглу коробочку, відкрив її і побачив сріблясту квітку: Майбутній професор навчався у 5-ій: Анатолій Рось народився 12 червня 1946 року у м. Ле­бедині Сумської області. Випускник міської середньої школи №5. Тут навчався із Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Вшанували сільських жінок: 15 жовтня у Лебединській районній державній адмі­ністрації, з нагоди Між­на­родного дня сільських жінок,  відбулася зустріч голови районної ради Василя Калити Обростаємо сміттям: Добрий день, шановна редакціє газети «Будьмо разом»!  Хочу звернути вашу увагу на проблему сучасного суспільства - байдужість жителів м. Лебедина Роман ХРІН: «живи, як слід, і не заважай жити іншим!»: Ми обіцяли розповідати читачам про цікавих людей. Сьогодні є така можливість. Роман Хрін знайомий багатьом. І, в першу чергу, тим, Станом на 14 вересня 2020 року на Сумщині 2502 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 101 особи (м. Суми - 46, Шостка - 8, Конотоп - 15, Охтирка -

Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із матеріалів під рубрикою «Лебединщина – сторінки історії».

Сьогодні є нагода згадати ще одного нашого славного земляка, якому днями виповнилося 100 років. Це Володимир Михайлович Курило, який проживає в Києві.

Народився Володимир Михайлович Курило 27 липня 1921 року в Лебедині в робітничій родині. Тут до війни закінчив педагогічне училище, до1941 року працював учителем початкових класів у селі Горки Лебединського району. З 1942 року розпочалася військова сторінка в його біографії: Володимир іде захищати рідну країну від фашистських загарбників. Має бойові нагороди.

Почалися післявоєнні роки. Трудовий шлях нашого земляка продовжується в Чернівецькій області. Він паралельно здобуває вищу освіту в Львівському педінституті, захищає кандидатську дисертацію.

Від 1945 р. перебував на партійній роботі, зокрема в 1962-1969 р.р. працює секретарем Чернівецького обкому КПУ, в 1969-1975 р.р. він перший проректор Чернівецького університету.

В 1975 році переїжджає до Києва, де до 1989 року працює заступником міністра освіти Української РСР. Але не полишає наукову діяльність і захищає докторську дисертацію. З 1982 року Володимир Михайлович Курило є доктором історичних наук.

Від 1989 року – професор кафедри історії України Київського лінгвістичного університету. Від 2006 року – на заслуженому відпочинку.

Володимир Курило є доктором історичних наук, професором, Почесним академіком Національної академії наук України, Заслуженим працівником вищої школи.

За плідну багаторічну трудову діяльність має багато урядових відзнак і нагород.

Найкращі вітання, шановний земляче!  довгих і теплих  вам літ і зим!

Додати коментар