Стрічка новин
102: що трапилось? з 26 липня по 1 серпня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 180 заяв та повідомлень громадян, У Сумській РДА новий очільник: Голова облдержадміністрації Василь ХОМА представив активу укрупненого Сумського району голову районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА. Прилетів журавель...: Дорогі земляки, шановні жителі Сумщини!: Наближаються Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива, чогось Неочікуваний подарунок чоловіка: Доброю славою в селі користувався електрогазозварник Григорій Братченко. Чим складніша була технічна робота, тим частіше запрошували його, як висококваліфікованого спеціаліста. А що у сусiдiв? І не тільки...: Президент призначив нового голову Охтирської РДА. Президент Володимир Зеленський призначив голів районних державних адміністрацій у трьох областях. Їхнє захоплення – інформатика: Сьогодні наше суспільство потребує творчих особистостей, тих, хто здатний самостійно мислити, приймати нестандартні рішення, адаптувати свої знання в різних галузях Московский Бобрик відчув подих мирного життя: Тут одні з перших у Лебединському районі  провели  весняну толоку. Згуртовано працювали усим селом. 102: що трапилось?  З 7 по 13 вересня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 119 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили Лебединці борються з незаконним розповсюдженням наркотичних речовин: Небайдужі жителі міста зафарбували стіни будівель, зупинок та муралів, де був розповсюджений Telegram канал із продажем наркотичних засобів.

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із матеріалів під рубрикою «Лебединщина – сторінки історії».

Сьогодні є нагода згадати ще одного нашого славного земляка, якому днями виповнилося 100 років. Це Володимир Михайлович Курило, який проживає в Києві.

Народився Володимир Михайлович Курило 27 липня 1921 року в Лебедині в робітничій родині. Тут до війни закінчив педагогічне училище, до1941 року працював учителем початкових класів у селі Горки Лебединського району. З 1942 року розпочалася військова сторінка в його біографії: Володимир іде захищати рідну країну від фашистських загарбників. Має бойові нагороди.

Почалися післявоєнні роки. Трудовий шлях нашого земляка продовжується в Чернівецькій області. Він паралельно здобуває вищу освіту в Львівському педінституті, захищає кандидатську дисертацію.

Від 1945 р. перебував на партійній роботі, зокрема в 1962-1969 р.р. працює секретарем Чернівецького обкому КПУ, в 1969-1975 р.р. він перший проректор Чернівецького університету.

В 1975 році переїжджає до Києва, де до 1989 року працює заступником міністра освіти Української РСР. Але не полишає наукову діяльність і захищає докторську дисертацію. З 1982 року Володимир Михайлович Курило є доктором історичних наук.

Від 1989 року – професор кафедри історії України Київського лінгвістичного університету. Від 2006 року – на заслуженому відпочинку.

Володимир Курило є доктором історичних наук, професором, Почесним академіком Національної академії наук України, Заслуженим працівником вищої школи.

За плідну багаторічну трудову діяльність має багато урядових відзнак і нагород.

Найкращі вітання, шановний земляче!  довгих і теплих  вам літ і зим!Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар