Стрічка новин
19 червня – День медичного працівника: Цього чарівного червневого дня відзначається професійне свято людей у білих халатах, котрі свої знання, теплоту власних сердець, гуманізм, щирі слова Коледж вчора, сьогодні, завтра: Діяльність педагогічного колективу КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка» пов’я­зана, передусім, з творчістю, Агата, Ніка, Дамір, Омар та інші: Минулий рік залишив кожному різні спогади, проте одними з найприємніших та найнезабутніших завжди будуть ті, що пов’язані з народженням дитини. Дівчина-музикант з Лебедина виграла Гран-прI: Лебединська школа мистецтв ім. Б.Р.Гмирі має багато талановитих викладачів та учнів, які натхненно плекають культурне музичне надбання української нації. 5 червня Ціни на ринку на 31 березня 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. Дві пожежі у Лебедині: 12 квітня о 13:09, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Фабрична в м. Лебедин. З Новим роком та Різдвом Христовим!: Війна триває. Ми за мир!: Незважаючи на воєнний стан в Україні, всі, хто чим може, підтримує ЗСУ та бійців тероборони: матеріально, морально, духовно. Цими днями Ціни на ринку в м.Лебедині на 2 лютого 2022 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 40-140 грн. Кiт iз Бородянки став героєм соцмереж: Геройські вчинки під час війни здійснюють не лише відважні воїни, а й тварини, яких ми приручили. Вони теж потерпають від

Зустрілися двоє знайомих, які довго не бачилися, на автостанції в Лебедині:

– Я оженився вдруге і вдруге нещасливий.

– Чому?

– Перша жінка пішла від мене.

– А друга?

– Не хоче йти.

х Х х

Зустрілися два пасічника:

– Друже, у тебе бджоли курять?

– Ти що, з дуба гепнувся. Конєшно, ні.

– Тоді в тебе, мабуть, пасіка горить.

х Х х

В одній із аптек міста літня жінка звер­та­ється до фармацевта:

– Скільки коштує хороше снодійне?

– 380 гривень, і то лише для Вас.

– Ой, не смішіть. За такі гроші я вообще ніколи не засну!

х Х х

Розмовляють два чоловіки біля пожеж­ної частини:

– Чув, що в Лебедині йде ремонт доріг?

– Звідки ти цю новину взяв? В місті яма на ямі. Ти подивись, навіть, ось на цей відрізок від пожежної частини до промислового ринку. Доведеться старі килими виносити, щоб можна було проїхати. А які податки деруть з літри бензину! Та й свої авто не встигаємо ремонтувати.

х Х х

Розмовляють продавець і покупець у магазині, де продають буді­ве­ль­ні мате­ріали:

Покупець: «У вас є фанера?»

Продавець: «Вам для будівельних робіт?»

Покупець: «Ні, над Парижем політати!»

х Х х

Зустрілися дві знайомі біля автовокзалу. Сівши в маршрутку, розговорилися. Одна з жінок, років 50, дуже стурбована:

– Оце їду в Суми в приватну клініку. Що це в нас у Лебедині за лікування?! Треба було на прийом до лікаря, бо з горлом у сина великі проблеми, але в реєстратурі сказали, що лор у відпустці і буде на роботі аж після 20 серпня. Виявляється, він у нас один. Тепер хворий має їхати за 40 км, ще й гроші лікарю плати.

– А вони в лікарні все економлять, скорочують спеціалістів. Чому закрили денний стаціонар?! Скільки хворих проходили там лікування – і дуже вдячні були. Кому прийшла в голову така ідея, не розумію?

х Х х

Два юнаки в парку обговорюють результати Олімпіади-2020 у Токіо:

– Наші 19 нагород забрали, – говорить один. – Мало, що й не кажи. Золота медаль – тільки одна.

– А ти чув, як нашу легкоатлетку, бронзову медалістку, почали цькувати в Україні за те, що сфотографувалася в Токіо з російською спорт­сменкою?

– Та чув. Це взагалі дурня! Для чого в спорт вмішувати політику? Хай би хтось із цих розумників вийшов сам на спортивну арену такого рівня, виборов перемогу. Тоді б і подивилися на його емоції.

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар