Стрічка новин
Чи можливо зняти з реєстрації особу без її згоди?: У житті часто виникають ситуації, коли у вашій оселі прописана людина, яка вже втратила будь-яке право на проживання в ній.  Дякують за турботу: Загрозливий вірус, з яким нині борються в усіх країнах світу, як зазначають лікарі, найбільш небезпечний для людей похилого віку. Ними Бережіть своє життя і майно від пожеж!: Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Лебединський районний сектор Управління ДСНС України у Сумській  області закликає мешканців Шановні медичні працівники, ветерани медичної служби.: Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, Останній дзвоник пролунав: До побаченння, школо! Попереду  – літні канікули, у випускників – вступні випробування у виші, технікуми, училища. А ще – цікаві Практика – це серйозно!: Суспільство завжди потребувало висококваліфікованих фахівців у кожній галузі. На сьогоднішній день ця потреба не зникла, а навіть навпаки – зросла. Коротун – відоме в Лебедині прізвище: Коли я повідомив нашого шановного земляка науковця Миколу Миколайовича Коротуна про те, що збираюся про нього написати, він люб’язно погодився Група АГРОТРЕЙД вітає орендодавців з Новорічними святами: Група АГРОТРЕЙД привітала орендодавців з Новим роком та Різдвом Христовим. Працівники земельного відділу особисто зустрілися з кожним пайовиком та вручили Горіло на Любарській: 5 травня, о 03:57, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні по вул. Любарська. Її осінній ювілей: Осінь, золота і чарівна, крокує нашою землею. Разом з нею вступає в свій осінній ювілей і моя подруга Людмила Лисенко.

Зустрілися двоє знайомих, які довго не бачилися, на автостанції в Лебедині:

– Я оженився вдруге і вдруге нещасливий.

– Чому?

– Перша жінка пішла від мене.

– А друга?

– Не хоче йти.

х Х х

Зустрілися два пасічника:

– Друже, у тебе бджоли курять?

– Ти що, з дуба гепнувся. Конєшно, ні.

– Тоді в тебе, мабуть, пасіка горить.

х Х х

В одній із аптек міста літня жінка звер­та­ється до фармацевта:

– Скільки коштує хороше снодійне?

– 380 гривень, і то лише для Вас.

– Ой, не смішіть. За такі гроші я вообще ніколи не засну!

х Х х

Розмовляють два чоловіки біля пожеж­ної частини:

– Чув, що в Лебедині йде ремонт доріг?

– Звідки ти цю новину взяв? В місті яма на ямі. Ти подивись, навіть, ось на цей відрізок від пожежної частини до промислового ринку. Доведеться старі килими виносити, щоб можна було проїхати. А які податки деруть з літри бензину! Та й свої авто не встигаємо ремонтувати.

х Х х

Розмовляють продавець і покупець у магазині, де продають буді­ве­ль­ні мате­ріали:

Покупець: «У вас є фанера?»

Продавець: «Вам для будівельних робіт?»

Покупець: «Ні, над Парижем політати!»

х Х х

Зустрілися дві знайомі біля автовокзалу. Сівши в маршрутку, розговорилися. Одна з жінок, років 50, дуже стурбована:

– Оце їду в Суми в приватну клініку. Що це в нас у Лебедині за лікування?! Треба було на прийом до лікаря, бо з горлом у сина великі проблеми, але в реєстратурі сказали, що лор у відпустці і буде на роботі аж після 20 серпня. Виявляється, він у нас один. Тепер хворий має їхати за 40 км, ще й гроші лікарю плати.

– А вони в лікарні все економлять, скорочують спеціалістів. Чому закрили денний стаціонар?! Скільки хворих проходили там лікування – і дуже вдячні були. Кому прийшла в голову така ідея, не розумію?

х Х х

Два юнаки в парку обговорюють результати Олімпіади-2020 у Токіо:

– Наші 19 нагород забрали, – говорить один. – Мало, що й не кажи. Золота медаль – тільки одна.

– А ти чув, як нашу легкоатлетку, бронзову медалістку, почали цькувати в Україні за те, що сфотографувалася в Токіо з російською спорт­сменкою?

– Та чув. Це взагалі дурня! Для чого в спорт вмішувати політику? Хай би хтось із цих розумників вийшов сам на спортивну арену такого рівня, виборов перемогу. Тоді б і подивилися на його емоції.

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.

Додати коментар