Стрічка новин
Осінній калейдоскоп: Рибалки і грибники, не гайте часу та поспішайте на «тихе» полювання або до річки чи ставка! З історії педагогічного: Поринемо спогадами в історію педа­гогічного коледжу. Раніше – педагогічне учи­лище, переглянувши світлини різних ро­­ків, віднайдені в архіві викладачем Васи­лем Подоляком. На Сумщині працівники поліції затримали псевдомінера: Подія сталася 8-го квітня, близько 13:00. На спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення від жителя села Червлене Лебединського району про те, 55 літ, як одна мить: Рівно 55 років крокують життям Любов Петрівна та Ярослав Олек­сі­йович Максимович. Наші дорогі, любі батьки днями відзна­чають смарагдове весілля. Розслаблятися ще зарано: Про стан захворюваності на COVID-19 та грип у 2020 році і заходи з профі­лак­тики вірусних інфекцій на 2021 рік по Запобігання поширенню коронавірусної інфекції: 24 березня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час роботи Лебединські поліцейські оперативно викрили чоловіка, який обікрав свого родича: Аби збагатитися, зловмисник викрав золоті вироби у брата. Однак залишитися невикритим йому не вдалося, працівникам відділення поліції №3 (м. Лебедин) 102: що трапилось? з 30 серпня по 5 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, На конкурс: Віталій Щуцький спіймав такого велетня-сома, вагою 9 кг 100 г, у с. Будилка. Нагадуємо, конкурс серед рибалок-лю­би­телів за найбільшу спійману Щоб не було пiзно: Григорію тридцять п’ять років. Самот­ній. До завершення навчання  жив із батьками. Закінчив школу з добрими оцін­ками, вивчився на інженера-будівель­ни­ка

Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані!

Рік тому, погожої днини, коли по Землі крокувала весна, ми проводжали в останню путь свого колегу, надійного і доброзичливого друга Олександра Резніченка. Проводжали з квітами, добрими спогадами, смутком у серці і зі сльозами на очах. Йому б ще жити та жити, та Господь, напевне, покликав його до себе саме в той момент…

…Пригадуємо приємні миті нашої спільної роботи в редакції Лебединської міськрайонки. Скільки було творчих відряджень у межах міста, району, області! Навіть у Київ у Верховну Раду нас запрошували. Влаштовували також колективні свята, поїздки, журналістські фестивалі. І надійним помічником під час цих робочих і святкових моментів для Олександра Івановича був його фотоапарат. А потім у газеті з’являлися світлини, кожною з яких фотокор Олександр Резніченко прагнув подивувати її читачів. Додавалися вони й у наші сімейні альбоми.  За сумісництвом він ще працював і редакційним водієм, дбаючи, щоб автомобіль був завжди на ходу, щоб виблискував чистотою. Взагалі, до будь-якої справи, за яку брався Олександр Іванович, яку йому доручали, наш колега ставився з великою відповідальністю. Інакше просто не міг. Не міг він обійти увагою ближнього, який потребував допомоги, з якою турботою і любов’ю розповідав про свою родину, дітей, двох прекрасних онучок.

Пам’ять про хорошу людину – це те, що назавжди залишається в душі і серці. Її не зітруть роки. Залишилися для багатьох поколінь фотосвітлини в газеті «Життя Лебединщини», з яких дивляться чиїсь батьки, друзі, односельці, школярі і студенти, самодіяльні артисти, люди в білих халатах… А під ними – один рядочок друкованого тексту – «Фото Олександра Резніченка».

Дорогий друже! В ці сумні, скорботні для всіх нас дні ми завжди пригадуємо тебе радісним, бадьорим, щасливим, адже звикли бачити тебе саме таким. Ти весь час був гордий своєю професією – журналіста-фотокореспондента і залишишся ним назавжди.

Місце твого вічного спочинку увінчане квітами, які ти за життя дуже любив. Спи спокійно, нехай твоя душа знайде спокій у Царстві Небеснім і Божа ласка огорне тебе у Вічності своїм теплом.

З глибоким сумом колеги з тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар