Стрічка новин
Таємниці запасників нашої історії: Якось нещодавно розговорилися ми (зрозуміло, що в телефонному режимі у зв’язку з карантинними заходами) про Героїв Радянського Союзу – уродженців Земельні спори. Як їх вирішити?: Куди звернутись, процедура розгляду, закони, якими слід керуватися у їх вирішенні, судовий порядок вирішення спору, вартість судового збору. Що ж за звIр той карантин?: Україна вже більше місяця пе­ре­­буває на карантині. Діти не від­­відують дитячі садки і школи. Дорослі прочитали і почули купу інформації Владислав Бухарєв став радником Авакова: Колишній народний депутат від Сумщини, екс-голова Служби зовнішньої розвідки й екс-заступник голови Служби безпеки України Владислав Бухарєв призначений Збережемо ліс від пожеж: З приходом весни, настанням сухої та теплої погоди зросла небезпека виникнення пожеж у лісі. Надзвичайно суха трава і хвоя готові Запобігання поширенню коронавірусної інфекції: 24 березня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час роботи Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів 102: що трапилось? з 30 березня по 5 квітня 2020 року: 30 березня зі служби 102 надійшло повідомлення від 31–річного мешканця одного із населених пунктів Лебединщини про те, що з власної Лебединське відділення поліції очолив новий керівник : Сьогодні на відеоселекторній нараді Руслан Пиняга представив тимчасово виконуючого обов‘язки начальника Лебединського відділення поліції - Богачова Як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмета: Пройшло вже 75 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі

– Маріє Григорівно, приймайте новенького, – сказав директор дитячого будинку, переступивши поріг групи для найменшеньких і тримаючи за ручку чорняве худорляве хлоп`ятко з великими круглими оченятами-вуглинками. Малий ховався за директором і злякано поглядав то на своїх однолітків, то на виховательку.

– Не бійся, Васильку, не бійся, дітки тебе із задоволенням приймуть у свою родину, а Марія Григорівна буде тобі за маму, – директор погладив хлопчика по голівці і з рук в руки передав його виховательці.

Жінка прихилила малого до себе і заспокоїла, що всі дітки будуть дружити з ним, допомагатимуть йому у всьому. Коли директор пішов, хлопчики й дівчатка оточили Василька і почали знайомитися. А він замість того, щоб поговорити з дітьми, крізь сльози, схвильовано запитав у Марії Григорівни, чи й справді вона буде йому за маму. Жінка обняла малого, поцілувала його в щічку і зазначила, що всі ці хлоп`ятка і дівчатка – її дітки... Продовження читайте у тижневику "Будьмо разом" за 28.05.2020р.