Стрічка новин
Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Даруємо радість дітям: З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш шанованих християнських свят – День Святого Миколая. Інформація про стан оперативної обстановки на території Лебединської міської ради з 12 по 17 квітня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 122 заяви та повідомлення Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл. Черговий трюк?: Телефонний дзвінок вечірньої пори збентежив не на жарт. «Чому це в п’ятницю, вже по закінченню робочого дня турбує «Сумигаз­збут»? – Її осінній ювілей: Осінь, золота і чарівна, крокує нашою землею. Разом з нею вступає в свій осінній ювілей і моя подруга Людмила Лисенко. В ДТП на Сумщині потерпіли двоє дітей – поліція встановлює причини та обставини аварії: Подія сталася 31.07.2020 року близько 14:30 на автотрасі Суми-Лебедин, поблизу села Доценківка. В результаті зіткнення двох легковиків потерпіли четверо пасажирів, зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о. керівника терцентру Ніною Кіяшко: У центральній бібліотеці міста відбулася зустріч членів колективу представництва громадської організації «Фенікс» з т.в.о.  керівника терцентру Ніною Кіяшко, Вони поповнять робiтничi колективи: Ось і підійшла хвилююча мить – отримання документів державного зразка: свідоцтва про повну загальну середню освіту та диплома кваліфікованого робітника. Викрили підпільні склади з контрафактними цигарками: Викрили підпільні склади з контрафактними цигаркамиСлужба безпеки України заблокувала у Сумській області канал нелегального збуту оптових партій контрафактних

Стрімко летить час. Здається, зовсім недавно ми вітали одне одного із Новорічними святами, а вже завершується травневе буйноцвіття, щедро скраплене весняним дощиком, обіцяючи непоганий урожай.

А ось і початок червня. Перша його неділя пам’ятна для нас: професійне свято – День журналіста. В непростих умовах ми його зустрічаємо: неконтрольовані ціни на вартість друку, зв’язку, поштові послуги, пройшло скорочення у відділеннях зв’язку. Та ще й клята хвороба, яка відкинула багатьох за межу виживання. На жаль, це реалії сьогодення. Але колектив редакції працює, спрямовуючи свої зусилля, щоб добротна, цікава газета регулярно надходила до читача. Щось краще виходить, щось не дуже, але повірте – ми стараємося.

В той же час, незважаючи на професіоналізм журналістів і досить високий комунікаційний рівень, який надає нам Інтернет, переконаний: без позаштатного активу, дієвої співпраці – газета багато втратить. Ми це добре розуміємо, тому сьогодні, як і десять-п’ятнадцять років тому, позаштатні автори видання у нас на чільному місці. І, звичайно, я не можу на цьому не зупинитися. Розпочну із своїх колег, журналістів-професіоналів.

Більш ніж по тридцять п’ять років пропрацювали у міськрайонній газеті «Життя Лебединщини» Надія Солодовник та Олена Лубенська. Уявляєте – 70 років на двох! За цей період були і успіхи, і складнощі. Не було лише розчарування, що не пішли освітянською нивою згідно диплому про закінчення вузу, а пов’язали себе із журналістикою.

Пройшли, пробігли роки. Можна і зупинитись, будучи на заслуженому відпочинку, осмислити пройдене, попрацювати над мемуарами (дехто так і робить). Але ні! Вони не можуть без живого спілкування із читачем. І продовжують з’являтися цікаві, змістовні, різнопланові матеріали за підписом Надії Солодовник (Лілії Хуторної) та Олени Лубенської (Ольги Степної) тепер вже в тижневику «Будьмо разом», як позаштатних авторів і членів Національної Спілки журналістів України. І читачі із нетерпінням чекають чергового номера газети, щоб з ними познайомитися. Ні, це не лише любов до журналістики, це життєве кредо Надії Миколаївни і Олени Андріївни, випрацюване роками.

До речі, це можна в повній мірі віднести й до інших позаштатних авторів тижневика. Працюючи в різних галузях народного господарства, вони чесно і добросовісно служили і служать обраній професії, досягли серйозних результатів, а сьогодні ще служать і СЛОВУ.

І в переддень професійного свята я не можу обійти їх увагою і не нагадати вам, шановні читачі, прізвища, які ви часто зустрічаєте під матеріалами тижневика. Це Богдана Гусак із Малого Висторопа, Світлана Левченко із Кам’яного, Лідія Бугайова із Будилки, Леонід Решетнік із Ворожби, Лідія Майковська із Гарбузівки, Наталія Матвєєва, Олексій Дученко, Катерина Кобиліна, Ольга Паливода, Надія Косолап, Тетяна Боровик, Аліна Огієнко, Наталія Кубрак, Антоніна Бондар, Олександр Касьян, Антоніна Лисянська із Лебедина, Анатолій Печений із Глухова, Володимир Ткаченко, Василь Шевчун, Людмила Лисенко із Сум, Лідія Можаєва із Києва та інші.

Ось так і живе у непростих умовах сьогодення колектив тижневика «Будьмо разом» при активній співпраці із позаштатним активом. Спільно робимо для вас, шановні читачі, газету, яку ви регулярно отримуєте щотижня. Не підведемо вас і в майбутньому. Обіцяємо. Зі святом!

Із повагою за дорученням колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.

 

Додати коментар