Стрічка новин
Уривки Лебединських розмов: Дві жінки інтелігентної зовнішності розмовляють на автовокзалі в Лебедині, чекаючи автобуса: – Ти в курсі, що сільських рад вже немає, а ЗВІТ народного депутата України Миколи Задорожнього: Шановні жителі 162-го виборчого округу! 29 серпня минув рівно рік, як Верховна Рада IX скликання зібралася на своє перше засідання, Владислав БУХАРЄВ, Почесний громадянин Лебедина: «Для мене цей край дуже дорогий. Тут закопана моя пуповина, тут могили моїх родичів, тут: – Шановний Владиславе Вікторовичу, у черговий раз Ви відвідали свою малу батьківщину. Що на цей раз покликало Вас у неблизьку З минулого межиріцьких хуторів: На початку 1905 р. у Павленківській волості у 54 хуторах мешкали у 1047 дворах 6826 жителів, які мали 5446 дес. Чорнобиль – скорбота пам’яті людської:   Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. 26 квітня Це четверта оповідка про сільську вчительку-пенсіонерку, оптимістку, яка живе поряд з добрими сусідами: …Як і домовлялися раніше, сусід Григорій підвіз Марію Іванівну до залізничного вокзалу обласного центру. Через декілька хвилин підійшов потяг. Гарний товариш, патріот, справжній козак: Наш побратим, учасник бойових дій в Афганістані  Сергій Іванович Бойко народився в с. Ворожба на Лебединщині. Він є заступником голови Прекрасний спортивний сплав: Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно Про природу тихим словом: Краса природи рід­но­го краю завжди нади­ха­ла на творчість пое­тів, пись­мен­ників, художни­ків. Учні 1 та 2 класів Ва­си­лівського ліцею зіб­ралися, Об’єкти не здали, гроші привласнили: СБУ викрила розкрадання 19 мільйонів гривень на будівництві медичних і навчально-виховних закладів на Сумщині.

Депутатський корпус Лебединської міськради подав колективну заяву на ім’я міського голови Олександра Бакликова з проханням скликати на 17 вересня позачергову сесію. Обранці пропонують до розгляду лише одне питання — про дострокове припинення повноважень мера.

Таку ініціативу депутати пояснюють численними зверненнями виборців, які засуджують керівника громади за наступні дії:

 • бездіяльність у питаннях розвиту найбільшої громади на території області;
 • дерибан землі, організований мером;
 • безвідповідальне ставлення до пам’яток культури та історії громади;
 • безсоромне ставлення до жителів та пам’яток громади, що ввійшли в історію України, — Савченко М. Х.(мер наклав вето на рішення більшості депутатів);
 • хаос у підготовці до опалювального сезону та повна безконтрольність у питаннях благоустрію на чолі з керівником Ігорем Шумилом, який навіть фізично жодного разу не з’являвся в частині старостинських округів громади;
 • проблеми з водопостачанням у місті та селах взагалі забуті;
 • безчинство зі сміттєзвалищами на території громади, на які керівник просто закриває з посмішкою очі;
 • повна відсутність фактичного розуміння в питаннях бюджету громади депутатським корпусом. Хоча, як відомо, за наявні кошти можна утримувати дві таких громади і проблем із фінансами не має, однак голова професійно багато років вводить в оману своїх же виборців;
 • скорочення штату в закладах громади та плачевний рівень оплати праці, за що персонально відповідає голова;
 • руїни на славетних та потужних виробництвах, що були відомі всьому світу, на кшталт ЗПК;
 • обіцяне громаді озеро протягом 6 років, так і залишене в обіцянках;
 • безвідповідальність у відновленні автомобільних шляхів громади, міський голова навіть не знає, скільки кілометрів шляхів на території громади і який відсоток із них відремонтовано;
 • рівень безробіття та невдало організовані проведені процеси децентралізації керівником громади;
 • численні натяки на зневажливе ставлення до працівників закладів громади, порушення їхніх трудових прав та погіршення умов праці;
 • повна відсутність комунікацій із найбільшими платниками податків суб’єктів господарювання, за рахунок яких утримується громада і виплачується заробітна плата міському голові з урахуванням щомісячної премії міського голови до заробітної плати в розмірі 50% від посадового окладу;
 • нецільове, неефективне використання бюджетних коштів (наприклад, придбання службового автомобіля голови);
 • повна відсутність комунікацій із комунальними закладами СОР на території громади, які сплачують понад 10 млн на рік до місцевого бюджету тощо.

Депутати зазанчають, що загальновідомим наслідком цих проблем є демографічна криза, виїзд громадян до інших міст, захворюваність, а також уже закрите пологове відділення у громаді, відсутність запису в паспорті про місце народження — Лебедин. Тобто місто поступово зникає з географічних карт.

На цей сором, додають обранці, уже звернуло пильну увагу обласне керівництво та депутати обласної ради, які розробляють механізми підтримки й виводу громади з повного хаосу, спричиненого міським головою Олександром Бакликовим.

Сумські Дебати

Коментарі  
0 #14 ОГО! 22.09.2021, 09:21
Цитую 15GrPzReg:
Es ist mir egal.


Можно подумать, что твоим мнением тут кто-то интересуется, Иванушка-Гутен.
С другой стороны, будь тебе и в самом деле все равно, ты бы тут не светился.
Das passt?
Цитата
0 #13 15GrPzReg 21.09.2021, 10:34
Es ist mir egal.
Цитата
+1 #12 ОГО! 21.09.2021, 05:42
Цитую Ого-го!:
Но украинский народ все помнит и никогда не забудет ... своих предателей.


А вот это правильно! Пожалуй, даже архи-правильно...
Цитата
0 #11 Ого-го! 20.09.2021, 12:30
Действительно, исторические переплетения московитян с украинцами имеют давние традиции братской любви: постоянные репрессии украинцев, искусственные голодоморы, уничтожение всего украинского, включая расстрелы украинской интеллигенции, полная повсеместная русификация украинцев для подтверждения теории "адин народ, братский народ". Но украинский народ все помнит и никогда не забудет мерзость и подлость "братского" русского народа и своих предателей.
Цитата
0 #10 Парфюмер 20.09.2021, 02:39
... На цей сором, додають обранці, уже звернуло пильну увагу обласне керівництво та депутати обласної ради...

Сором, то есть "стыд" на языке агрессивных братков. Неужели так всё беспросветно печально? Неужели на самом деле проблемы негров шерифа не волнуют? Дайте оковитоi, чтобы переварить этот стыд, пока мои двигательные функции нежно дружат с мозгами.
Скажите, почему я должен постоянно получать плохие новости с запахом серы из милых моему сердцу мест детства и юности, оттуда, где прошла значительная часть жизни? Когда это кончится, когда заживёте по-человечески, не перекладывая вину за свою нелёгкую жизнь на прежних братков? Когда поймёте, что вину за своё существование вы несёте сами в одиночестве? Почему Ненька превратилась сейчас в одну из беднейших стран Европы? А была ведь страной, уровню жизни которой многие завидовали. Интернет у вас есть, чтобы прочитать эту печальную новость из других источников?
Эх, не спится мне по ночам, певцу дребедени, лишних неправильных мыслей, ломаных линий.
Отака фiгня, хлопцi та дiвчата.
Цитата
0 #9 Парфюмер 17.09.2021, 22:24
Цитую Я не робот:
А разве депутаты могут снять мера?
Правильный вопрос. Думаю, что могут создать ситуацию управленческого ступора, не являясь большинством на сессии или выходя из зала, как это было 10 сентября. Тогда решение будет принято по вертикали вышестоящим руководством. Вспомните, пару лет назад главу Лебединской райадминистрации своим указом отправлял в отставку ваш президент. Но потом через время передумал.
Цитата
0 #8 Я не робот 17.09.2021, 08:30
А разве депутаты могут снять мера?
Цитата
0 #7 ОГО! 17.09.2021, 06:13
Цитую Нина Ивановна:
Парфюмер: "про ненажерливий Мордор и вiйну на Сходi"? У вас такое выражение лица, будто вы об этом первый раз слышите. О войне. Теперь мы враги навсегда. Печалька. :cry:


Эх, Нина Ивановна! Да будет вам известно: и мы - не навсегда, и любые враги - не навсегда, да и друзья, как оказалось после трехсот лет совместного проживания одной семьей - тоже не навсегда. И никакая это не печалька, а закон жизни. Незнание которого тоже не освобождает от наказания.
Цитата
0 #6 ОГО! 17.09.2021, 06:05
Цитую Парфюмер:
Цитую ОГО!:
Ну, Парфюмер, теперь понял, откуда у твоей совы крылышки растут?
.. я лично не усматриваю.


Ну, если ТЫ ЛИЧНО, то тогда конечно. Тогда да.
Цитата
0 #5 Парфюмер 17.09.2021, 05:41
Ещё раз для мон шер, чтобы он перестал тревожить мой покой меня своими вопросами. Суммирую:
Не присвоение почётного звания ушедшей в лучшие миры М.Х.Савченко (звание стоит там на 30-м месте в списке прегрешений) стало катализатором недовольства депутатов лебединским мэром, а другие, по их мнению, шалости и провинности, большие и малые. Основные: бездiяльнicть, вiдсутнiсть, высокомерный как магараджа, неефективне використання коштiв и т.д.
Шансов у мэра при такой обструкции и явном большинстве противоборствующих депутатских сил остаться при должности исчезающе мало. В глазах большинства депутатов, народних обранцiв к слову, поименованный отрезок правления выглядел провальным проектом и очевидный цугцванг лезет в глаза изо всех щелей. Вроде бы и финансы имелись, как они там в своём алармистском заявлении написали, но я в этом очень сильно сомневаюсь. Это навряд ли. Ну и флаг им теперь в руки. Всё будет хорошо, в крайнем случае - плохо.
Остываю, пойду отдыхать, даю другим постонать.
Цитата
Додати коментар